Skip to product information
1 of 4

Xiaomi

Xiaomi Scooter 4 PRO

Xiaomi Scooter 4 PRO

Çmimi i rregullt €700,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi me zbritje €700,00 EUR
Zbritje Te shitura

Xiaomi Electronic Scooter 4 Pro është një skuter elektrik i avancuar i krijuar për udhëtarët që kërkojnë një mënyrë të shpejtë dhe të përshtatshme për të lëvizur nëpër qytet.

Ai përmban një motor të fuqishëm që mund të arrijë shpejtësi deri në 25 km/h, duke e bërë atë një nga skuterët elektrikë më të shpejtë në treg.

Skuteri ka një distancë deri në 55 km me një karikim të vetëm, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për udhëtime më të gjata.

Xiaomi Electronic Scooter 4 Pro është i pajisur me një bateri me kapacitet të lartë që mund të karikohet plotësisht në rreth 8 orë.

 Bateria ndodhet në kuvertën e skuterit, gjë që i jep asaj një qendër të ulët graviteti dhe rrit stabilitetin e saj.

 Skuteri ka gjithashtu goma të mëdha pneumatike 10 inç që ofrojnë një udhëtim të qetë edhe në rrugë me gunga.

Skuteri është ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë dhe ka një kornizë të fortë alumini që mund të mbajë kalorës deri në 220 paund.

 Ai përmban gjithashtu një fener të ndritshëm LED dhe dritë të pasme për shikueshmëri të përmirësuar në kushte me dritë të ulët.

Skuteri mund të paloset për ruajtje dhe transport të lehtë, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për udhëtarët që duhet të marrin transportin publik ose të ruajnë skuterin e tyre në një hapësirë ​​të vogël.

Në përgjithësi, Xiaomi Electronic Scooter 4 Pro është një skuter elektrik i mirë-projektuar dhe i besueshëm që ofron shpejtësi, rreze dhe qëndrueshmëri mbresëlënëse.

 Është një zgjedhje e shkëlqyer për këdo që ka nevojë për një mënyrë të shpejtë dhe të përshtatshme për të lëvizur nëpër qytet pa telashet e një biçiklete apo makine tradicionale.

Shiko te gjitha detajet