Skip to product information
1 of 1

DARTECH.KS

Masazher shpine

Masazher shpine

Çmimi i rregullt €6,00 EUR
Çmimi i rregullt €10,00 EUR Çmimi me zbritje €6,00 EUR
Zbritje Te shitura

【Lehtësim efektiv i dhimbjeve të shpinës】: Barela jonë e shpinës është projektuar për të ofruar lehtësim nga dhimbja e shpinës, duke përmirësuar qëndrimin tuaj me vetëm 5-10 minuta përdorim ditor. Ndihmon në zbutjen e tensionit, kompresimit të nervit, ngurtësisë dhe lakimit të tepërt.

【Lehtë për t’u përdorur dhe portative】: Thjesht shtrihuni përsëri në kuvertën e shtyllës kurrizore, dhe graviteti zgjat me lehtësi pjesën e përparme të trupit tuaj. Ndërsa muskujt tuaj përreth fillojnë të pushojnë, tensioni dhe dhimbja lehtësohen. Kompakt dhe i lehtë, mund të bartet lehtësisht kudo.

【E qëndrueshme dhe e rregullueshme】: Prodhuar nga plastika elastike ABS, shtrënguesi ynë i pasmë përmban 3 nivele të rregullueshme. Ndihmon në lehtësimin e dhimbjes së shpinës, çekuilibrin e saktë të sjelljes, dekompresimin e shtyllës kurrizore dhe lehtësimin e presionit. Jastëkët e integruar të trasha të trasha ndikojnë dhe sigurojnë mbrojtje më të mirë për shpinën tuaj të poshtme. Ajo gjithashtu ka 88 nyje masazhesh që stimulojnë pikat tuaja të akupresurës gjatë shtrirjes.

【Rekomanduar nga profesionistë】: Krijuar me plastikë ABS me rezistencë të lartë, "krisja e pasme" jonë është e qëndrueshme dhe kompakte. Rekomandohet dhe përdoret nga mjekët, chiropractors dhe atletët profesionistë.

【Dhuratë ideale për të dashurit】: Jepini dhuratën e lehtësimit të dhimbjeve dhe qëndrimit të përmirësuar të dashurit tuaj. Barela jonë e shtyllës kurrizore ndihmon në terapinë e qëndrimit, duke lehtësuar dhimbjen e shpinës, duke përmirësuar gjumin, duke përmirësuar lëvizshmërinë dhe duke dekompresuar shtyllën kurrizore. Është dhurata perfekte për të dashurit tuaj.

Shiko te gjitha detajet