Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

Kufje gaming - ONIKUMA K8

Kufje gaming - ONIKUMA K8

Çmimi i rregullt €19,00 EUR
Çmimi i rregullt €24,00 EUR Çmimi me zbritje €19,00 EUR
Zbritje Te shitura

DRITA LED Theksoni atmosferën e lojës (ndërfaqja USB vetëm për furnizimin me energji të dritave LED). Material miqësor ndaj mjedisit Mbulesat e veshit të përdorura me materialin e ri miqësor ndaj lëkurës së gjeneratës së dytë, reduktojnë djersën e nxehtësisë, më të përshtatshme për përdorim të gjatë. Ndjenja e rehatshme TPE e veshur me cilësi të lartë, teksturë e butë, prekje delikate dhe e rehatshme, ka një pamje elegante. Dizajni praktik Rripi dekompresues bën që kufjet tuaja të kenë shtrirje më të mirë. Struktura koncize, pesha e lehtë kur luani lojëra, materiali i cilësisë së lartë e lejojnë të mbajë fort praktike Dizajni i butë ju tregon se sa është i pathyeshëm. Instalim i lehtë Plug and play, priza 3,5 mm për mikrofonin dhe kufjet + priza USB për dritat, garantojnë më plotësisht stabilitetin e zërit.


Shiko te gjitha detajet