Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

Kamer wifi me 5 antena`

Kamer wifi me 5 antena`

Çmimi i rregullt €17,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi me zbritje €17,00 EUR
Zbritje Te shitura
Makinë e integruar e kokës tundëse, monitorim i fshehur 360 gradë HD; mbështesin lidhjen me tel dhe me valë
Lidhje inteligjente me valë, pa instalime elektrike, energji në hartë
Zbulim lëvizjeje, alarm inteligjent, armatim me një buton.
Mbështetje 2 milion lente shikimi natën, fotografi me rezolucion të lartë 1080P, me grimca të imta;
Gjatësia fokale është 3.6 mm, distanca e dukshme është 50 metra gjatë ditës dhe distanca e shikimit të natës është 30 metra
Zbulimi i lëvizjes, alarmi inteligjent, armatimi me një buton;
Mbështetja e aplikacioneve të telefonit celular, kompjuterit dhe platformave të tjera, mund të shikohet nga shumë përdorues në kohë reale;
Mbështet ruajtjen e kartës TF, zgjerimi maksimal i memories mbështetëse në 64G, mund të luhet në çdo kohë, redaktimi i videos.
Shiko te gjitha detajet