Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

GEEMY Makin 3n1

GEEMY Makin 3n1

Çmimi i rregullt €10,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi me zbritje €10,00 EUR
Zbritje Te shitura
Ky prerës ofron një prerje të rregullt dhe elegant. Udhëzuesit e prerjes me gjerësi 3 mm ju lejojnë të stiloni flokët tuaj në sekonda, ndërsa këndi 45 gradë i kokës udhëzuese e bën të lehtë mbajtjen e këndeve të përsosura, edhe në mjekër. Kjo makinë prerëse është e përkryer për prekje dhe zbehje të minutës së fundit. Është i vogël, i përshtatshëm dhe pa kabllo, kështu që mund ta përdorni kudo!
Shiko te gjitha detajet