Skip to product information
1 of 1

DARTECH.KS

Destiny 2 razer deathadder elite

Destiny 2 razer deathadder elite

Çmimi i rregullt €20,00 EUR
Çmimi i rregullt €32,00 EUR Çmimi me zbritje €20,00 EUR
Zbritje Te shitura
E projektuar në mënyrë perfekte për t'u përshtatur mirë nën pëllëmbën tuaj, forma ergonomike e Razer DeathAdder Elite Destiny 2 Edition u jep lojtarëve përvojën më të rehatshme të lojrave ndonjëherë
Destiny 2 Razer DeathAdder Elite është i pajisur me një sensor optik 16,000 DPI. Është i aftë të lëvizë mausin me shpejtësi deri në 450 inç në sekondë me saktësi rezolucioni 99,4%.
Pavarësisht nëse jeni duke luajtur me shpejtësi të shpejtë ose të ulët, Destiny 2 Deathadder Elite gjithmonë do të përgjigjet në ekran me saktësi të madhe dhe rrjedhshmëri organike e mundur vetëm me një sensor optik
Çelësat mekanikë të miut Razer janë projektuar dhe prodhuar në shtëpi për t'u bërë të qëndrueshëm deri në 50 milionë klikime dhe me butonat DPI në majë të gishtave
Me ndriçimin Destiny 2 Chroma, ju mund të zgjidhni nga 16.8 milionë opsione ngjyrash të personalizueshme për të krijuar konfigurimin tuaj të personalizuar të ngjyrave ashtu siç dëshironi
Shiko te gjitha detajet