Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

AUX BLUETOOTH Earldom

AUX BLUETOOTH Earldom

Çmimi i rregullt €8,00 EUR
Çmimi i rregullt €10,00 EUR Çmimi me zbritje €8,00 EUR
Zbritje Te shitura

Marrësi i muzikës Bluetooth (pa duar) është një produkt me valë të teknologjisë së lartë që mund të marrë muzikë në një telefon celular ose në një transmetues të aktivizuar me Bluetooth. Ky marrës muzikor mund të përdoret pothuajse për të gjithë marrësit audio me priza hyrëse, duke përfshirë pajisjet e automobilave. Ju mund të merrni muzikë nga telefoni juaj inteligjent dhe MP3 në sistemin e zërit të shtëpisë ose të makinës. Shijoni muzikën supreme të makinës, zgjidhjet e telefonatave, përdorimin e telefonave inteligjentë përmes telefonatës audio të makinës dhe dëgjoni muzikë. Shtypni butësisht thirrjen për të dëgjuar muzikë, për të shijuar muzikën e ruajtur në telefon apo edhe për të luajtur radio në internet. Produkti me një mikrofon të integruar për anulimin e jehonës, vetëm një buton mund të jetë lehtësisht në ndërrimin e muzikës dhe telefonit. Parametrat teknikë: Bluetooth V3.0 + EDR, distanca më e largët e transmetimit prej 10 m Mbështet funksionin e thirrjeve Bluetooth pa duar Mbështetje stereo Bluetooth A2DP Frekuenca: 2.4 GHz Foleja hyrëse stereo 3.5 mm modaliteti i gjumit, kursimi i energjisë Fuqia: Përdorni kabllon mini-USB për të karikuar Koha e punes: deri në 8 orë Paketa Përfshin: 1X Bluetooth Mini Marrës portativ Bluetooth me valë

Shiko te gjitha detajet