Skip to product information
1 of 4

DARTECH.KS

Orë e mençurë Earldom SW3 me 2 rrypa

Orë e mençurë Earldom SW3 me 2 rrypa

Çmimi i rregullt €35,00 EUR
Çmimi i rregullt €45,00 EUR Çmimi me zbritje €35,00 EUR
Zbritje Te shitura

 


Orë inteligjente Earldom SW3 1. Materiali: Kasë e përpunuar me CNC aliazh zinku 2. Çip: Jerry AC6954 3. Bateri: 3.7V/320mAh bateri polimer, karikim i plotë në 2-3 orë 4. Ekran: 1.39 inç ekran i plotë HD IPS 320* 390 5 Funksioni i prekjes: Ekrani i plotë me prekje OGS, IC me prekje: CST816D 6. Telefononi: Telefonata me Bluetooth 7. Muzikë: Riprodhimi dhe kontrolli me Bluetooth 8. Kujtesa: RAM: (192 KB) ROM: 16 Mb (kodi) + 64 Mb (9 UI) Funksioni i Monitorimit të Shëndetit

Shiko te gjitha detajet