Skip to product information
1 of 3

DARTECH.KS

Altoparlantë me mikrofon wireless

Altoparlantë me mikrofon wireless

Çmimi i rregullt €107,99 EUR
Çmimi i rregullt €152,60 EUR Çmimi me zbritje €107,99 EUR
Zbritje Te shitura

RRETH PRODUKTIT

I fortë dhe i fortë: I fortë dhe i qëndrueshëm, mund të përballojë një gamë të gjerë mjedisesh. Predha e aliazhit të zinkut me cilësi të lartë, dizajn i thjeshtë, i bukur dhe i qëndrueshëm.

rezistent ndaj motit: Altoparlanti është i mbushur me material rezistent ndaj ujit, i cili është mjaft i fortë dhe i qëndrueshëm për të përmbushur përdorimin e përditshëm.

do t'ju pëlqejë kjo: Në fakt, nëse keni një festë, festival, ardhje, dizajni ynë unik na mundëson të shijojmë rezultate të shkëlqyera.

zgjedhje të shumëfishta: Shumë ngjyra janë të disponueshme në pesë madhësi të ndryshme dhe doreza mund të lidhet kur del jashtë.

çmim fantastik: Produktet tona të reja të përmirësuara në dizajn janë më funksionale dhe më të bukura.

​Madhësia e paketimit: 383*383*928mm

Madhësia e produktit:373*373*918mm

Altoparlanti: 12 inç *2

fuqia: 40W*2+45w

Ndriçimi LED: RGB

Vendi i origjinës: Kina

Veçori e veçantë: Wireless, PORTABLE

Kanalet:3 (2.1)

Përdorimi: TEATRI HOME, luajtës audio portativ, celular, karaoke, KOMPJUTER, skenë, jashtë, festë

Numri i modelit: ZQS12201

Emri i markës: OEM

Mikrofoni i integruar: JO

Kontrolli i zërit: JO

Asistent personal inteligjent: jo

Ekrani i ekranit: Po

Gama e frekuencës: 100HZ-20KHZ

Materiali i kabinetit: plastikë

Telekomanda: Po

Lloji i altoparlantit: pa tela

Mbështetja e kartës së kujtesës: Po

PMPO: 125 W

Komunikimi: AUX, usb, Audio Line

Funksioni i telefonit, dritë ndezëse LED, dritë LED shumëngjyrëshe, USB/TF/FM/AUX/Bluetooth
Shiko te gjitha detajet