Skip to product information
1 of 2

Xiaomi

Redmi Watch 3 Active

Redmi Watch 3 Active

Çmimi i rregullt €39,99 EUR
Çmimi i rregullt €62,00 EUR Çmimi me zbritje €39,99 EUR
Zbritje Te shitura

Xiaomi Redmi Watch 3 Active është një orë inteligjente elegante dhe e gjithanshme e përsosur për përdorim të përditshëm. Me një brez poliuretani termoplastik të qëndrueshëm (TPU) që përshtatet rehat në çdo madhësi dore, kjo orë është projektuar për lehtësi dhe lehtësi në përdorim.


  • Teknologjia e baterisë: Litium Polimer (LiPo) me një bateri të integruar për fuqi afatgjatë
  • Versioni 5.3 i Bluetooth për lidhje pa probleme me pajisjet tuaja
  • Teknologjia e ekranit: LED me një lloj ekrani dixhital dhe një shkëlqim prej 450 cd/m² për shikueshmëri të lehtë në çdo kusht ndriçimi
  • Rezistent nga uji deri në 50 m, duke e bërë atë të përshtatshëm për not dhe aktivitete të tjera ujore
  • E përputhshme me iOS 15 për integrim të lehtë me pajisjet tuaja Apple

 

Shiko te gjitha detajet