Skip to product information
1 of 1

DARTECH.KS

M4PLUS Wireless Display Dongle

M4PLUS Wireless Display Dongle

Çmimi i rregullt €12,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi me zbritje €12,00 EUR
Zbritje Te shitura
M4 Plus WiFi 4K Cast HDMI Dongle për pajisje pasqyrimi të ekranit të televizorit LED për Miracast, pasqyrimin e ekranit, Airplay, DLNA, Netflix, Spotify për Android/iOS - E zezë. Donglei i ekranit me valë mund të shfaqë ekranin e vogël të telefonit, tablet PC-së ose laptopit në pajisje me definicion të lartë si monitori me rezolucion deri në 1080P HD. Dongle HDMI ju jep një përvojë të shkëlqyer ekrani. Dongle HDMI e televizorit me valë lejon rezolucionin e daljes audio/vizuale/grafike deri në 1080P, duke ofruar një festë të madhe për sytë/veshët, e shkëlqyeshme për kinemanë shtëpiake, konferencë, prezantim dhe argëtim.
Shiko te gjitha detajet