Skip to product information
1 of 1

DARTECH.KS

MIKROFON KARAOKE

MIKROFON KARAOKE

Çmimi i rregullt €7,00 EUR
Çmimi i rregullt €15,00 EUR Çmimi me zbritje €7,00 EUR
Zbritje Te shitura

Cilësi superiore e zërit Altoparlantët stereo me dy kanale, filtri rrjetë me tre shtresa redukton përhapjen e zhurmës. Procesor profesional audio dhe sistem akordimi, duke krijuar një mjedis mahnitës me tinguj të drejtpërdrejtë të KTV-së dhe jehonë të mrekullueshme.

Bateria litium-jon e ringarkueshme dhe jetëgjatë e integruar 1800 mAh, ky mikrofon karaoke Bluetooth me valë mund të zgjasë më shumë se 5 orë pas një karikimi plotësisht.
LIDHJE ME DY MËNYRA Lidhje USB me kabllo dhe lidhje Bluetooth, mikrofoni karaoke me valë mund të lidhet lehtësisht nëpërmjet Bluetooth ose folesë audio 3,5 mm me iPhone/Telefon Android/Tablet/PC tuaj. Mund të futni gjithashtu një kartë TF për të përdorur mikrofonin.
Dhuratat më të mira Mikrofoni karaoke i lehtë në dorë është i lëvizshëm dhe i lehtë për t'u mbajtur, ndjesia e rehatshme e prekjes i përshtatet të rriturve dhe fëmijëve 3+ vjeç për të praktikuar dhe ndarë këngët e preferuara në aplikacionin e muzikës duke lidhur mikrofonin me pajisjen tuaj inteligjente, është një gjë e mrekullueshme dhuratë për ditëlindje ose festë për fëmijët, miqtë ose familjen tuaj.
Shiko te gjitha detajet