Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

Maus gaming - HP 160

Maus gaming - HP 160

Çmimi i rregullt €14,00 EUR
Çmimi i rregullt €20,00 EUR Çmimi me zbritje €14,00 EUR
Zbritje Te shitura
Maus lojrash HP me tela RGB Maus me performancë të lartë me sensor optik, 3 butona, LED me 7 ngjyra për laptopin e kompjuterit laptop Office Pse është mausi më i mirë për lojëra? Mausi me kabllo është një aksesor i thjeshtë për të përmirësuar produktivitetin tuaj. Me një plan urbanistik me 3 butona dhe një rrotë rrotullimi, ju do të jeni në gjendje të kapërceni ngarkesën tuaj të punës me lehtësi. Është një përshtatje e përkryer për pëllëmbët tuaja, ka efekte ndriçimi të lezetshëm, me një motor optik të qëndrueshëm, dizajn ergonomik, efekt ndriçimi të integruar, miu ka gjurmim preces dhe të saktë me prizë dhe luajtje të lehtë. Shijoni këtë maus lojrash HP me tela, miu me drita LED ndezëse me shtatë ngjyra për PC me 3 butona USB
Shiko te gjitha detajet