Skip to product information
1 of 2

VGR

Makin qethëse profesionale VGR V-001

Makin qethëse profesionale VGR V-001

Çmimi i rregullt €70,00 EUR
Çmimi i rregullt €88,00 EUR Çmimi me zbritje €70,00 EUR
Zbritje Te shitura

🔺Me dizajn të ri
🔺Ekran inteligjent LED me çelësin e vendosur të rrotullimeve në minutë (prerëse flokësh nga 7000 në 9000 rpm)
🔺 Bateria e fuqishme litium 4600 mAh Përfitoni deri në 300 minuta funksionim pa ndalesë
🔺Bladi i veshur me DLC qeramike ka fortësi të jashtëzakonshme dhe rezistencë ndaj konsumit për mprehtësi afatgjatë
🔺Mbështetje e shpejtë Karikimi USB me stendë premium të karikueshme
🔺Gjatesite e rregullueshme te prerjes me krehje te shumta drejtuese

Shiko te gjitha detajet