Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

Kufje gaming - ONIKUMA X16

Kufje gaming - ONIKUMA X16

Çmimi i rregullt €17,00 EUR
Çmimi i rregullt €22,00 EUR Çmimi me zbritje €17,00 EUR
Zbritje Te shitura

1. CILËSIA IMERSIVE E TINGUT: Shijoni një lojë emocionuese me një drejtues neodymium 40 mm. 2. Dizajn i madh ergonomik: Materiali i lehtë ju jep rehati. 3. MIKROFON ME NDËSHTRIM TË LARTË: I rregullueshëm dhe fleksibël për të marrë zërin në 360 gradë. 4. Mbulesa veshësh të rehatshme gjithëpërfshirëse: Jastëkët e butë dhe me shkumë që marrin frymë japin rehati superiore për përdorim afatgjatë.

Shiko te gjitha detajet