Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

Kufje gaming -ONIKUMA K5 PRO

Kufje gaming -ONIKUMA K5 PRO

Çmimi i rregullt €22,00 EUR
Çmimi i rregullt €27,00 EUR Çmimi me zbritje €22,00 EUR
Zbritje Te shitura

Shijoni tinguj tronditës ndërsa luani lojëra, muzikë Hi-Fi ndërsa dëgjoni muzikë. Mikrofoni i rregullueshëm për anulimin e zhurmës e merr zërin tuaj qartë dhe saktë. Dizajn ergonomik me kufje të butë proteinike me memorie, mbajtje e rehatshme. Shiriti i rregullueshëm i kokës e bën atë fleksibël për t'iu përshtatur në mënyrë të përsosur njerëzve të ndryshëm. Përputhet gjerësisht me Xbox One, PS4, iPhone, iPad, Laptop etj.

Shiko te gjitha detajet