Skip to product information
1 of 1

DARTECH.KS

Kamerë pasqyre +kamer mrapa

Kamerë pasqyre +kamer mrapa

Çmimi i rregullt €15,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi me zbritje €15,00 EUR
Zbritje Te shitura
1 ) KameraDVR me ekran 4,3 inç: Ekran 4,3 inç, më i përshtatshëm për t'u përdorur, ju mund të funksiononi shumë shpejt të kamerës së makinës, në mënyrë që të jeni më të sigurt në vozitje; cilësi e qartë e figurës, dizajn i përsosur i ndërfaqes së përdoruesit
(2) Pasqyra e pasme e makinës regjistron video HD 1080P: Imazhi Full HD 1080P, ka një efekt imazhi shumë të qartë. Lentet e kamerës së përparme me kënd të gjerë, kapni të gjitha veprimet në video HD të pastër kristal. Videoja dhe audioja regjistrohen automatikisht në një qark të pafund dhe ruhen në një kartë memorie. Regjistroni incidente trafiku, udhëtime piktoreske, momente të papritura ose ndonjë video të denjë për mediat sociale.
(3) Kamera e pasme e makinës me kamerë të dyfishtë Regjistrim i njëkohshëm dhe mbështetje për kamerën e pamjes së pasme: Ky DVR makine ka dy kamera që lejojnë regjistrimin e njëkohshëm të videove nga dy kënde të ndryshme. Ekrani i figurës në figurë do t'ju lejojë të keni një pamje të qartë nga kamerat e përparme dhe ato rezervë. Kur makina është në shpejtësinë e kundërt, kjo DVR makine do të kalojë automatikisht në pamjen e imazhit të kamerës rezervë me linjën e parkimit.
(4) Sensori i integruar G-Shock i DVR-së së makinës Dash Cam: Nëse ndodh një përplasje automjeti, sensori i integruar G-Shock bllokon automatikisht videon e regjistruar duke siguruar një regjistrim të saktë të ngjarjeve.

Karakteristikat:
Pasqyrë blu e integruar me pamje të pasme me dy kanale Full HD, Full HD
Çipset: Generalplus
Ekrani: Ekran LCD 4,3″ 4:3 LTPS
Kamera me dy kanale: Kamera e përparme 1080P me kënd shkallë të gjerë;
Kamera e pasme VGA
Sensori i imazhit: Sensori CMOS me rezolucion të lartë 2.0 MP
Regjistrimi i çiklizmit: regjistrim i qetë i çiklizmit
Regjistrimi: regjistron automatikisht kur makina është e ndezur, fikja automatike kur makina fiket.
Funksioni special: Mbështet zbulimin e lëvizjes
Foto: format JPEG
Vula e datës dhe orës: mbështet vulën e datës dhe orës në video dhe fotot e çastit
G-sensori: G-sensori i integruar, mbështet mbrojtjen e skedarëve video gjatë një përplasjeje
Mikrofon dhe altoparlant i integruar
AV në: Porta 3,5 mm për lidhjen e kamerës së pasme
Bateria: Bateria e integruar 3.7V 150mAH e ringarkueshme Li-ion
Fuqia hyrëse: DC 5V 1.5-2A, e pajisur me mbrojtje nga mbitensioni.
Shiko te gjitha detajet