Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

Altoparlant me drita led dhe karikim magsafe

Altoparlant me drita led dhe karikim magsafe

Çmimi i rregullt €15,00 EUR
Çmimi i rregullt €19,00 EUR Çmimi me zbritje €15,00 EUR
Zbritje Te shitura

Ngarkoni telefonin tuaj ndërkohë që dëgjoni muzikë në të njëjtën kohë pa probleme Lidheni shpejt në një distancë deri në 10 metra, duke siguruar zë të lartë dhe të qartë. Projektuar me një dizajn elegant dhe modern I përshtatshëm për ekran, transportueshmëri. Madhësia e produktit: 235*80*238mm. Drita e natës LED Llambë tavoline atmosferike RGB Karikues me valë multifunksionale Ora me zile Altoparlanti APP Kontrolli për iPhone /Samsung

Shiko te gjitha detajet