Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

Airpods MAX

Airpods MAX

Çmimi i rregullt €19,00 EUR
Çmimi i rregullt €25,00 EUR Çmimi me zbritje €19,00 EUR
Zbritje Te shitura
Color
Zbulo performancën e jashtëzakonshme të AirPods Max. Me teknologjinë e fundit të zhvilluar nga Apple, këto kufje ofrojnë cilësi të lartë të tingullit, komoditet të shkëlqyeshëm dhe një dizajn tërheqës që bën të ndryshojnë përjetimin tënd të dëgjimit. Bli tani dhe eksploro përvojën më të lartë të dëgjimit të krijuar ndonjëherë. ✓Transport Falas 
Shiko te gjitha detajet