Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

Watch 4 pro suit 8n1 set

Watch 4 pro suit 8n1 set

Çmimi i rregullt €22,00 EUR
Çmimi i rregullt €30,00 EUR Çmimi me zbritje €22,00 EUR
Zbritje Te shitura

Description: Zhvilloni stilit tuaj personal me Watch 4 Pro Suit 8n1 Set! Ky set ekskluziv përfshin një smartwatch të avancuar bashkë me një gamë të gjerë prej 8 rripash të shkëlqyeshëm për të përmbushur çdo kërkesë të stilit tuaj. Me një kombinim të shkëlqyeshëm të performancës dhe modës, ky set është zgjedhja e përsosur për ata që dëshirojnë të jenë të lidhur me botën e teknologjisë së fundit, pa kompromisuar në pamjen e tyre të përditshme.

Eksploro Carakteristikat:

  1. Smartwatch i avancuar me ekran të prekur për një eksperiencë të lehtë në përdorim dhe shikim të shkëlqyeshëm.

  2. Përmban një gamë të gjerë të funksioneve të zgjuara, duke përfshirë monitorimin e ritmit të zemrës, gjumin, hapat, dhe shumë më shumë.

  3. Përshtatet lehtësisht me telefoni juaj inteligjent për të siguruar një lidhje të vazhdueshme dhe të ngushtë me aplikacionet tuaja të preferuara.

  4. Seti përfshin 8 rripa të ndryshëm të shkëlqyeshëm, të përshtatshëm për çdo rast dhe ngjyrë të veshjes tuaj.

  5. Pajisja e përsosur për stërvitjen dhe sportet e tjera, duke ofruar monitorim të performancës dhe rezistencë në ujë.

Mos lejoni që stili juaj të mungojë në asnjë moment! Përditësohu me teknologjinë më të fundit dhe shfaq stilit tënd me Watch 4 Pro Suit 8n1 Set! Bli tani për të përjetuar kombinimin e perfektuar të performancës dhe stilit në kohën tuaj të përditshme.


Shiko te gjitha detajet