Skip to product information
1 of 2

DARTECH.KS

SET Mikrofon wireless K9

SET Mikrofon wireless K9

Çmimi i rregullt €12,00 EUR
Çmimi i rregullt €15,00 EUR Çmimi me zbritje €12,00 EUR
Zbritje Te shitura
  • Algoritmi i përpunimit të sinjalit dixhital (DSP) për të përmirësuar cilësinë e zërit. Teknologjia Bluetooth 5.0 për lidhjen me valë me telefona inteligjentë, tabletë ose kompjuterë. Bateria e integruar e rikarikueshme që siguron deri në 6 orë përdorim të vazhdueshëm. E përputhshme me një sërë aplikacionesh audio dhe video. Dizajn kompakt dhe i lehtë me një trup të fortë metalik për qëndrueshmëri dhe transportueshmëri. Vjen me një qese mbajtëse për mbrojtje shtesë.


Shiko te gjitha detajet