Skip to product information
1 of 1

DARTECH.KS

Controller me ftohes SR

Controller me ftohes SR

Çmimi i rregullt €7,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi me zbritje €7,00 EUR
Zbritje Te shitura
Kjo ju përshtatet. duke futur numrin tuaj të modelit. KONTROLLUESI I LOJËS SË MOBILE: Kontrolluesi i lojërave kombinon si një tastierë lojërash, këmbëzën e lojërave, ventilatorin e ftohjes së telefonit dhe bankën e karikimit të urgjencës. Më shumë se 100,000 teste dhe përmirësime kanë rezultuar në integrime të shumëfishta funksionale FTOHJE: Ka një funksion të fuqishëm të shpërndarjes së nxehtësisë, i cili mund të parandalojë mbinxehjen e telefonit për një kohë të gjatë duke hapur ventilatorin ftohës dhe të zgjasë jetën e shërbimit të telefonit dhe baterisë POWER BANK: Bateria e integruar me kapacitet 2000 mAh, kontrolluesi celular PUBG mund të karikojë telefonin ndërsa ftohet. Mos u shqetësoni për mbarimin e baterisë kur ju pëlqen loja E DIZAJNUAR PËR LOJËRA TË QËTIMIT: Këza aliazh dhe doreza ergonomike ofrojnë një ndjesi më të rehatshme të kapjes, për të shmangur lodhjen gjatë përdorimit të zgjatur që rezulton; Operacionet e gjuajtjes, synimit, lëvizjes, kërcimit, mbledhjes dhe shtrirjes mund të kryhen në të njëjtën kohë. Funksionimi i njëkohshëm i 4 gishtave përmirëson shkallën e fitimit PAJISJET DHE LOJËRAT E MBËSHTETUR: Lehtë për t'u përdorur, të përshtatshme për të gjitha modelet e telefonave iPhone / Android 4-6,5 inç. I përshtatshëm për një sërë lojërash të shtënave, duke përfshirë PUBG Mobile, Fortnite, Rules of Survival, Survivor Royale, Critical Ops, etj. e ndjeshme, loja më shumë kënaqësi Duke luajtur me 4 gishta Lëvizja gjatë shkrepjes Përmirësoni përvojën e lojës, për t'ju ndihmuar të jeni profesionist në lojën tuaj. Lojëra të mbështetura Fortnite lojë celulare/ PUBG/ Rregullat e mbijetesës/ KnivesOut/ CrossFire/ Terminator 2 Judgment Day/ Survivor Royale
Shiko te gjitha detajet